Gleneia OÜ
Activity
Gleneia OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 35.9 k € with 0 employees, ranks #8545 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
35.9 k €
▲ 32.7%YoY
▲ 2.8×above industry median
Profit
60.8 k €
▲ 259%YoY
Profit margin
169.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
216.5 k €
Growth
Revenue
35.9 k €
▲ 32.7%
1y
▼ 31.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
60.8 k €
▲ 259%
1y
▼ 1.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
35.9 k €
Profit trend
60.8 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity68%
- Liabilities32%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.9 k € | ▲ 32.7% | 60.8 k € | 169% | 0 | — | 216.5 k € |
| 2024 | 27.1 k € | ▼ 76.2% | 16.9 k € | 62% | 0 | — | 155.7 k € |
| 2023 | 113.8 k € | ▲ 3.1% | 67.3 k € | 59% | 0 | — | 136.3 k € |
| 2022 | 110.4 k € | ▲ 233% | 63.4 k € | 57% | 0 | — | 69.1 k € |
| 2021 | 33.2 k € | — | 5.7 k € | 17% | 0 | — | 5.7 k € |
Similar companies
- Tallinn, Lõokese tn 5 korteriühistu
- Tartu linn, Anne tn 80 korteriühistu
- AYP Haldus OÜ
- Tallinn, Lastekodu tn 25 korteriühistu
- Priscus Invest OÜ
- Mai Varad OÜ
- Tartu linn, Aardla tn 120 korteriühistu
- Tartu linn, Poe tn 10 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Oja tn 5
- Registered: 2021-01-22
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Ele-Riin Kullamä Golovin — Juhatuse liige (since 2021-01-22)
- Nikita Golovin — Juhatuse liige (since 2021-01-22)