Meliora Capital OÜ
Activity
Meliora Capital OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 81.3 k € with 0 employees, ranks #4405 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
81.3 k €
▼ 22.7%YoY
▲ 6.2×above industry median
Profit
-27.7 k €
▼ 104%YoY
Profit margin
-34.0%
Employees
0
▼ 100%YoY
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
619.2 k €
Growth
Revenue
81.3 k €
▼ 22.7%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-27.7 k €
▼ 104%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
▼ 100%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
81.3 k €
Profit trend
-27.7 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity35%
- Liabilities65%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 81.3 k € | ▼ 22.7% | -27.7 k € | -34% | 0 | — | 619.2 k € |
| 2023 | 105.1 k € | ▼ 15.6% | 628.8 k € | 598% | 1 | 105.1 k € | 646.8 k € |
| 2022 | 124.5 k € | — | 15.6 k € | 12% | 1 | 124.5 k € | 18.1 k € |
Similar companies
- Kordon City Osaühing
- Kohtla-Järve linn, Järveküla tee 52 korteriühistu
- Tallinn, Turu plats 5 korteriühistu
- UTAR OÜ
- Getforest OÜ
- Tallinn, Mäepealse tn 20 korteriühistu
- Tartu Korteriühistute Liit
- OÜ FEDS Investeeringud
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 1
- Registered: 2021-08-05
- VAT no.: EE102434765
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Aivar Klaser — Juhatuse liige (since 2021-08-05)