Karu ja Roosa OÜ
Activity
Karu ja Roosa OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 93.1 k € with 0 employees, ranks #3984 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
93.1 k €
▲ 26.3%YoY
▲ 7.1×above industry median
Profit
107.1 k €
▲ 544%YoY
Profit margin
115.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
2.88 M €
Growth
Revenue
93.1 k €
▲ 26.3%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
107.1 k €
▲ 544%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
93.1 k €
Profit trend
107.1 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity76%
- Liabilities24%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 93.1 k € | ▲ 26.3% | 107.1 k € | 115% | 0 | — | 2.88 M € |
| 2023 ✓ | 73.7 k € | ▲ 9.8% | 16.6 k € | 23% | 0 | — | 2.77 M € |
| 2022 ✓ | 67.1 k € | — | 5.9 k € | 9% | 0 | — | 2.75 M € |
Similar companies
- Tulundusühistu Viirond
- Head Finantsteenused ja Investeeringud OÜ
- Osaühing Foxman
- Tallinn, Kentmanni tn 10 korteriühistu
- Keila linn, Allika tn 4 korteriühistu
- Tallinn, Kalevipoja tn 12 korteriühistu
- Osaühing ASRA Vara
- OÜ LAURUS INVEST
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Parda tn 6
- Registered: 2021-12-02
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Osaühing Minigert100.00%
- Omanikukonto: HANS LUIK70.00%
- Aktsiaselts Laferme30.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Hans Luik — Juhatuse liige (since 2021-12-02)