Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kotkapoja tn 10 korteriühistu
Activity
Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kotkapoja tn 10 korteriühistu is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 27.3 k € with 0 employees, ranks #10598 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
27.3 k €
▼ 71.7%YoY
▲ 2.1×above industry median
Profit
-14.7 k €
▼ 122%YoY
Profit margin
-53.9%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
13.5 k €
Growth
Revenue
27.3 k €
▼ 71.7%
1y
▲ 17.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-14.7 k €
▼ 122%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
27.3 k €
Profit trend
-14.7 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity5%
- Liabilities95%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.3 k € | ▼ 71.7% | -14.7 k € | -54% | 0 | — | 13.5 k € |
| 2023 | 96.5 k € | ▼ 12.6% | 66.2 k € | 69% | 0 | — | 28.2 k € |
| 2022 | 110.4 k € | ▲ 557% | -91.2 k € | -83% | 0 | — | -38.0 k € |
| 2021 | 16.8 k € | ▲ 0.3% | 5.3 k € | 31% | 0 | — | 53.2 k € |
| 2020 | 16.8 k € | — | 6.9 k € | 41% | 0 | — | 48.0 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Narva linn, P. Kerese tn 19 korteriühistu
- OSAÜHING X-mode
- Osaühing MELMONT
- 1Esthaus Kinnisvara OÜ
- Üürituba OÜ
- osaühing Apeks Kinnisvara
- Osaühing Iliada
- ILULAB OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kotkapoja tn 10-5
- Registered: 1999-04-23
- View in Business Register
Beneficial owners
No beneficial owners reported, or the company is exempt.
Board (3)
- Mihkel Undrest — Juhatuse liige (since 2021-04-20)
- Mari-Liis Sink — Juhatuse liige (since 2019-10-01)
- Evi Ustel-Hallimäe — Juhatuse liige (since 2018-01-06)