Türi vald, Särevere alevik, Põllu tn 20 korteriühistu
Activity
Türi vald, Särevere alevik, Põllu tn 20 korteriühistu is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 24.6 k € with 0 employees, ranks #11404 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
24.6 k €
▼ 8.3%YoY
▲ 1.9×above industry median
Profit
0 €
—
Profit margin
0.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
726 €
Growth
Revenue
24.6 k €
▼ 8.3%
1y
▲ 12.3%
3y CAGR
▼ 20.9%
5y CAGR
Profit
0 €
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
24.6 k €
Profit trend
0 €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity1%
- Liabilities99%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24.6 k € | ▼ 8.3% | 0 € | 0% | 0 | — | 726 € |
| 2024 | 26.9 k € | ▼ 10.3% | 0 € | 0% | 0 | — | 726 € |
| 2023 | 30.0 k € | ▲ 72.5% | 0 € | 0% | 0 | — | 726 € |
| 2022 | 17.4 k € | ▼ 55.2% | 0 € | 0% | 0 | — | 726 € |
| 2021 | 38.7 k € | ▼ 51.3% | 0 € | 0% | 0 | — | 726 € |
| 2020 | 79.6 k € | — | 0 € | 0% | 0 | — | 726 € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Tedre tn 10 korteriühistu
- Saue vald, Riisipere alevik, Metsa tn 13 korteriühistu
- Tartu linn, Mõisavahe tn 36 korteriühistu
- Fontpen OÜ
- Tallinn, F. J. Wiedemanni tn 1 korteriühistu
- Tartu linn, Ilmatsalu tn 26a korteriühistu
- Osaühing Almaral
- Tapa vald, Tapa linn, Hommiku pst 2 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Registered: 1999-06-29
- View in Business Register
Beneficial owners
No beneficial owners reported, or the company is exempt.
Board (2)
- Raimo Verkmann — Juhatuse liige (since 2024-11-15)
- Laida Reitmann — Juhatuse liige (since 2018-03-08)