Peipsiääre vald, Koosa küla, Veesoone korteriühistu
Activity
Peipsiääre vald, Koosa küla, Veesoone korteriühistu is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Annual revenue stands at 36.0 k € with 0 employees, ranks #8537 of 32,071 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
36.0 k €
▼ 92.4%YoY
▲ 2.8×above industry median
Profit
3.7 k €
▼ 99.2%YoY
Profit margin
10.2%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
443.1 k €
Growth
Revenue
36.0 k €
▼ 92.4%
1y
▲ 136%
3y CAGR
▲ 84.8%
5y CAGR
Profit
3.7 k €
▼ 99.2%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
36.0 k €
Profit trend
3.7 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity48%
- Liabilities52%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36.0 k € | ▼ 92.4% | 3.7 k € | 10% | 0 | — | 443.1 k € |
| 2024 | 474.0 k € | ▲ 244244% | 436.9 k € | 92% | 0 | — | 439.5 k € |
| 2023 | 194 € | ▼ 92.9% | -13.6 k € | -6986% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2022 | 2.7 k € | ▼ 9.0% | -7.9 k € | -290% | 0 | — | 16.1 k € |
| 2021 | 3.0 k € | ▲ 80.6% | -117 € | -4% | 0 | — | 16.2 k € |
| 2020 | 1.7 k € | — | -12.7 k € | -764% | 0 | — | 16.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Elu Kinnisvara OÜ
- aktsiaselts C.H.P.
- Narva linn, V. Gerassimovi tn 10 korteriühistu
- Pärnu linn, Lille tn 51 korteriühistu
- Poordi vara OÜ
- Viljandi linn, Lennuki tn 3 korteriühistu
- Aia 10A Rotnok OÜ
- OÜ Capsella Consult
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Peipsiääre vald, Koosa küla, Veesoone-7
- Registered: 2003-05-02
- View in Business Register
Beneficial owners
No beneficial owners reported, or the company is exempt.
Board (1)
- Heiki Koort — Juhatuse liige (since 2020-07-01)