Mittetulundusühing Pühaoru Kuurid
Activity
Mittetulundusühing Pühaoru Kuurid is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 475 € with 0 employees, ranks #27031 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
475 €
▲ 1.1%YoY
▼ 27×below industry median
Profit
25 €
▲ 105%YoY
Profit margin
5.3%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
5.3 k €
Growth
Revenue
475 €
▲ 1.1%
1y
▼ 28.3%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
25 €
▲ 105%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
475 €
Profit trend
25 €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 475 € | ▲ 1.1% | 25 € | 5% | 0 | — | 5.3 k € |
| 2023 | 470 € | ▲ 1.1% | -497 € | -106% | 0 | — | 5.2 k € |
| 2022 | 465 € | ▼ 64.0% | 60 € | 13% | 0 | — | 5.7 k € |
| 2021 | 1.3 k € | ▲ 144% | -54 € | -4% | 0 | — | 5.7 k € |
| 2020 | 530 € | — | 126 € | 24% | 0 | — | 5.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Hooneühistu Pääsuke-Mündi
- Tinnijaago OÜ
- Türi vald, Türi linn, Kohtu tn 9 korteriühistu
- OÜ Vaba Riik
- osaühing Kivitehas
- OSAÜHING PRIMAS KAUBANDUS
- Hooneühistu Seitsekümmend Kaks
- SINIALLIKA TRAHTER OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Toila alevik, Pühaoru tn 2-3
- Registered: 2006-05-11
- Form: tavaline mittetulundusühing
- View in Business Register
Beneficial owners
Board (2)
- Igor Tverdov — Juhatuse liige (since 2025-09-30)
- Stella Müsler — Juhatuse liige (since 2014-05-21)