Viru-Nigula vald, Kunda linn, Mäe tn 29 korteriühistu
Activity
Viru-Nigula vald, Kunda linn, Mäe tn 29 korteriühistu is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel” (EMTAK 6832). Annual revenue stands at 896 € with 0 employees, ranks #26435 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
896 €
▼ 3.0%YoY
▼ 15×below industry median
Profit
-930 €
▼ 1100%YoY
Profit margin
-103.8%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
3.9 k €
Growth
Revenue
896 €
▼ 3.0%
1y
▼ 4.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-930 €
▼ 1100%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
896 €
Profit trend
-930 €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity39%
- Liabilities61%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 896 € | ▼ 3.0% | -930 € | -104% | 0 | — | 3.9 k € |
| 2023 | 924 € | ▼ 14.4% | 93 € | 10% | 0 | — | 4.8 k € |
| 2022 | 1.1 k € | ▲ 5.4% | -55 € | -5% | 0 | — | 4.7 k € |
| 2021 | 1.0 k € | ▲ 2.5% | 12 € | 1% | 0 | — | 4.8 k € |
| 2020 | 999 € | — | 101 € | 10% | 0 | — | 4.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Aiandusühistu Aespa Fantaasia
- Pärnu linn, A. H. Tammsaare pst 68 korteriühistu
- Tallinn, Vabaduse pst 147 korteriühistu
- Hooneühistu Mikro
- Wiru reklaam- ja äripinnad OÜ
- Hooneühistu Ankur
- Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kõver tn 1 korteriühistu
- USALDUSÜHING IB FOTO
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Kunda linn, Pargi tn 10-1
- Registered: 2007-08-30
- View in Business Register
Beneficial owners
No beneficial owners reported, or the company is exempt.
Board (1)
- Larissa Kalaus — Juhatuse liige (since 2018-01-07)