Mittetulundusühing Lõmala Sadam
Activity
Mittetulundusühing Lõmala Sadam is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 94.4 k € with 0 employees, ranks #3937 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
94.4 k €
▼ 7.7%YoY
▲ 7.2×above industry median
Profit
44.0 k €
▲ 166%YoY
Profit margin
46.6%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
-104.3 k €
Growth
Revenue
94.4 k €
▼ 7.7%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
44.0 k €
▲ 166%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
94.4 k €
Profit trend
44.0 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity0%
- Liabilities100%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 94.4 k € | ▼ 7.7% | 44.0 k € | 47% | 0 | — | -104.3 k € |
| 2023 | 102.2 k € | ▲ 59.6% | -67.0 k € | -66% | 0 | — | 31.0 k € |
| 2022 | 64.0 k € | — | -53.3 k € | -83% | 0 | — | 98.0 k € |
| 2021 | 0 € | ▼ 100% | -102.3 k € | — | 0 | — | 151.3 k € |
| 2020 | 159.5 k € | — | 42.2 k € | 26% | 0 | — | 253.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Viru-Nigula vald, Kunda linn, Mäe tn 18 korteriühistu
- Icelander OÜ
- Tallinn, A. H. Tammsaare tee 143 korteriühistu
- Waram OÜ
- Osaühing FrAiCap
- Tartu linn, Mõisavahe tn 46 korteriühistu
- Yachts Service Kärdla OÜ
- Tallinn, Kalevipoja põik 1 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Saare maakond, Saaremaa vald, Lõmala küla, Mihkli
- Registered: 2008-05-14
- VAT no.: EE101298164
- Form: tavaline mittetulundusühing
- View in Business Register
Beneficial owners
Board (2)
- Mia Roosileht — Juhatuse liige (since 2025-08-19)
- Andro Roosileht — Juhatuse liige (since 2008-05-14)