Jõelähtme vald, Loo alevik, Kuusiku tee 5 korteriühistu
Activity
Jõelähtme vald, Loo alevik, Kuusiku tee 5 korteriühistu is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Annual revenue stands at 63.9 k € with 0 employees, ranks #5300 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
63.9 k €
▼ 2.5%YoY
▲ 4.9×above industry median
Profit
1.1 k €
▲ 265%YoY
Profit margin
1.7%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
18.1 k €
Growth
Revenue
63.9 k €
▼ 2.5%
1y
▼ 1.7%
3y CAGR
▲ 18.2%
5y CAGR
Profit
1.1 k €
▲ 265%
1y
—
3y CAGR
▲ 13.3%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
63.9 k €
Profit trend
1.1 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity3%
- Liabilities97%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63.9 k € | ▼ 2.5% | 1.1 k € | 2% | 0 | — | 18.1 k € |
| 2024 | 65.5 k € | ▲ 2.2% | 301 € | 0% | 0 | — | 17.0 k € |
| 2023 | 64.1 k € | ▼ 4.6% | 2.1 k € | 3% | 0 | — | 16.7 k € |
| 2022 | 67.2 k € | ▲ 59.9% | -320 € | -0% | 0 | — | 14.7 k € |
| 2021 | 42.0 k € | ▲ 51.8% | 228 € | 1% | 0 | — | 15.0 k € |
| 2020 | 27.7 k € | — | 588 € | 2% | 0 | — | 24.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Moreelo OÜ
- FEREA ESTATE OÜ
- Tartu linn, Mõisavahe tn 35 korteriühistu
- Tallinn, Suur-Ameerika tn 22 korteriühistu
- Tartu linn, Pikk tn 76 korteriühistu
- Joala Kinnisvara Hoolduse Osaühing
- OÜ Melx
- Ühiselamu Projekt OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Jõelähtme vald, Loo alevik, Saha tee 11
- Registered: 2012-02-10
- View in Business Register
Beneficial owners
No beneficial owners reported, or the company is exempt.
Board (5)
- Elvo Pappel — Juhatuse liige (since 2018-02-23)
- Kaire Kiilu — Juhatuse liige (since 2018-02-23)
- Kurmet Koitsaar — Juhatuse liige (since 2018-01-06)
- Mailiis Kaljula — Juhatuse liige (since 2018-01-06)
- Marje Laimets — Juhatuse liige (since 2018-01-06)