Tallinn, Mahla tn 78 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Mahla tn 78 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 56.4 k € ja ettevõttes töötab 2 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #5788 kohale 32 071 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
56.4 k €
▲ 162%aasta-aastas
▲ 4.3×üle sektori mediaani
Kasum
549 €
▲ 27350%aasta-aastas
Kasumimarginaal
1.0%
Töötajad
2
· 0.0%aasta-aastas
Käive töötaja kohta
28.2 k €
Tööjõukulu töötaja kohta
10.3 k €
Omakapital
7.9 k €
Kasv
Käive
56.4 k €
▲ 162%
1a
▲ 40.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
549 €
▲ 27350%
1a
▲ 468%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
2
· 0.0%
1a
▼ 12.6%
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
56.4 k €
Kasumi trend
549 €
Töötajate arvu trend
2
Käibest kasumini
Kapitalistruktuur
- Omakapital14%
- Kohustused86%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56.4 k € | ▲ 162% | 549 € | 1% | 2 | 28.2 k € | 7.9 k € |
| 2023 | 21.5 k € | ▲ 5.5% | 2 € | 0% | 2 | 10.8 k € | 7.3 k € |
| 2022 | 20.4 k € | · 0.0% | 103 € | 1% | 3 | 6.8 k € | 7.3 k € |
| 2021 | 20.4 k € | · 0.0% | 3 € | 0% | 3 | 6.8 k € | 7.2 k € |
| 2020 | 20.4 k € | — | 16 € | 0% | 3 | 6.8 k € | 7.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- G Motors Trade OÜ
- Ilus selge päev OÜ
- KV Erlen OÜ
- Osaühing REI
- Safe Rent OÜ
- SRB Invest OÜ
- Markar Kinnisvara OÜ
- OSAÜHING M.V.Food
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Mahla tn 78
- Registreeritud: 2004-12-24
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (2)
- Natan Grabak — Juhatuse liige (alates 2019-01-07)
- Tiiu Hunt — Juhatuse liige (alates 2018-01-05)