osaühing Port Artur Max
Activity
osaühing Port Artur Max is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 130.4 k € with 0 employees, ranks #3068 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
130.4 k €
▼ 4.3%YoY
▲ 10.0×above industry median
Profit
-17.0 k €
▼ 101%YoY
Profit margin
-13.1%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
4.79 M €
Growth
Revenue
130.4 k €
▼ 4.3%
1y
▼ 7.9%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-17.0 k €
▼ 101%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
130.4 k €
Profit trend
-17.0 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity92%
- Liabilities8%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 130.4 k € | ▼ 4.3% | -17.0 k € | -13% | 0 | — | 4.79 M € |
| 2023 ✓ | 136.3 k € | ▼ 25.9% | 1.57 M € | 1154% | 0 | — | 4.81 M € |
| 2022 ✓ | 184.0 k € | ▲ 10.4% | 772.1 k € | 420% | 0 | — | 3.28 M € |
| 2021 ✓ | 166.7 k € | ▲ 25.9% | 347.6 k € | 209% | 0 | — | 2.66 M € |
| 2020 ✓ | 132.4 k € | — | 50.1 k € | 38% | 0 | — | 2.17 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Red Lion Group OÜ
- Tallinn, Õismäe tee 75 // 77 // 79 korteriühistu
- Dabeloka OÜ
- Cleanwind OÜ
- Viru Gerberei OÜ
- Kohtla-Järve linn, Outokumpu tn 7 korteriühistu
- TwinTrade OÜ
- Tallinn, Linnamäe tee 79 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Hommiku tn 2
- Registered: 2002-08-13
- VAT no.: EE100774980
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Port Artur Kinnisvara OÜ100.00%
- UDUSULG OÜ75.00%
- Viljo Vetik100.00%
- Viljo Vetik25.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Viljo Vetik — Juhatuse liige (since 2002-11-07)