Osaühing Dynastia
Activity
Osaühing Dynastia is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 1.1 k € with 0 employees, ranks #26128 of 32,071 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
1.1 k €
—
▼ 11×below industry median
Profit
306.0 k €
▲ 893%YoY
Profit margin
26682.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
382.4 k €
Growth
Revenue
1.1 k €
—
1y
▲ 42.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
306.0 k €
▲ 893%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
1.1 k €
Profit trend
306.0 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity25%
- Liabilities75%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1 k € | — | 306.0 k € | 26682% | 0 | — | 382.4 k € |
| 2023 | 0 € | ▼ 100% | -38.6 k € | — | 0 | — | 76.4 k € |
| 2022 | 574 € | ▲ 43.1% | -41.4 k € | -7209% | 0 | — | 115.0 k € |
| 2021 | 401 € | ▼ 66.7% | -39.1 k € | -9759% | 0 | — | 156.3 k € |
| 2020 | 1.2 k € | — | -14.6 k € | -1210% | 0 | — | 195.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Ringi Arendus OÜ
- Martin Kinnisvara OÜ
- SONUS CAPSULA OÜ
- Kiili Äripark OÜ
- Väike-Maarja vald, Triigi küla, Võimla tn 9 korteriühistu
- Hooneühistu MIKRONA
- RentSellBuy OÜ
- Hooneühistu Meika tn 11A
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 23
- Registered: 2003-05-26
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Taavi Sõnajalg — Juhatuse liige (since 2025-08-01)
- Andres Sõnajalg — Juhatuse liige (since 2025-07-16)