MAADEHALDUSE OÜ
Activity
MAADEHALDUSE OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 71.3 k € with 0 employees, ranks #4866 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
71.3 k €
▼ 10.1%YoY
▲ 5.5×above industry median
Profit
50.4 k €
▼ 26.9%YoY
Profit margin
70.7%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
946.4 k €
Growth
Revenue
71.3 k €
▼ 10.1%
1y
▼ 22.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
50.4 k €
▼ 26.9%
1y
▼ 20.9%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
71.3 k €
Profit trend
50.4 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity70%
- Liabilities30%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 71.3 k € | ▼ 10.1% | 50.4 k € | 71% | 0 | — | 946.4 k € |
| 2023 | 79.2 k € | ▼ 54.6% | 68.9 k € | 87% | 0 | — | 896.0 k € |
| 2022 | 174.4 k € | ▲ 14.5% | 172.0 k € | 99% | 0 | — | 827.1 k € |
| 2021 | 152.3 k € | ▲ 135% | 101.8 k € | 67% | 0 | — | 655.1 k € |
| 2020 | 64.8 k € | — | 56.9 k € | 88% | 0 | — | 553.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- AGR Teenused OÜ
- A4 Kinnisvara Osaühing
- Tallinn, E. Vilde tee 66 korteriühistu
- OÜ Kaks Tamme
- Tartu linn, Uus tn 57 korteriühistu
- Osaühing Railee Kaubandus OÜ
- Osaühing Heikmar
- Osaühing Nordlux Arendus
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Elva vald, Elva linn, Vaikne tn 35
- Registered: 2003-11-11
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Silver Padrak — Juhatuse liige (since 2003-11-11)