Nurmenuku Kinnisvara OÜ
Activity
Nurmenuku Kinnisvara OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 125.8 k € with 0 employees, ranks #3145 of 32,064 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
125.8 k €
▼ 17.9%YoY
▲ 9.6×above industry median
Profit
22.7 k €
▲ 177%YoY
Profit margin
18.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
2.08 M €
Growth
Revenue
125.8 k €
▼ 17.9%
1y
▼ 5.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
22.7 k €
▲ 177%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
125.8 k €
Profit trend
22.7 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity70%
- Liabilities30%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125.8 k € | ▼ 17.9% | 22.7 k € | 18% | 0 | — | 2.08 M € |
| 2023 ✓ | 153.2 k € | ▼ 11.5% | -29.5 k € | -19% | 0 | — | 2.06 M € |
| 2022 ✓ | 173.2 k € | ▲ 15.5% | -124.7 k € | -72% | 0 | — | 2.09 M € |
| 2021 ✓ | 149.9 k € | ▼ 1.0% | -47.8 k € | -32% | 0 | — | 2.21 M € |
| 2020 ✓ | 151.4 k € | — | 20.2 k € | 13% | 0 | — | 2.26 M € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Pärnu mnt 325 OÜ
- Talumaa Kinnisvara OÜ
- Tallinn, Tuukri tn 58 korteriühistu
- osaühing KEEMI KINNISVARAHOOLDUS
- Serimarking osaühing
- Tallinn, Sõpruse pst 214 korteriühistu
- Osaühing Monleko
- Osaühing Selge Talu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 109
- Registered: 2004-05-13
- VAT no.: EE100913550
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Vasily Luzin50.00%
- Manifold OÜ35.02%
- Anna Ševtšenko100.00%
- Alexander Budraytis14.98%
Beneficial owners
- Vasily Luzin
Board (1)
- Anna Ševtšenko — Juhatuse liige (since 2025-10-29)