KLARNES INVEST OÜ
Activity
KLARNES INVEST OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 71.7 k € with 0 employees, ranks #4839 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
71.7 k €
▼ 5.0%YoY
▲ 5.5×above industry median
Profit
-22.2 k €
▼ 243%YoY
Profit margin
-31.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
240.1 k €
Growth
Revenue
71.7 k €
▼ 5.0%
1y
▼ 23.8%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-22.2 k €
▼ 243%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
71.7 k €
Profit trend
-22.2 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity97%
- Liabilities3%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 71.7 k € | ▼ 5.0% | -22.2 k € | -31% | 0 | — | 240.1 k € |
| 2023 | 75.5 k € | ▼ 3.5% | 15.5 k € | 21% | 0 | — | 262.4 k € |
| 2022 | 78.2 k € | ▼ 51.7% | 409 € | 1% | 0 | — | 246.9 k € |
| 2021 | 161.9 k € | ▲ 175% | 109.5 k € | 68% | 0 | — | 246.5 k € |
| 2020 | 58.8 k € | — | 7.3 k € | 12% | 0 | — | 236.9 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tallinn, Päevalille tn 3 korteriühistu
- Momentiful OÜ
- OÜ Hastom Metall
- Viljandi linn, Riia mnt 28a korteriühistu
- Viimsi vald, Viimsi alevik, Aiandi tee 14 korteriühistu
- Osaühing Alderton Invest
- osaühing MERITEX
- Tallinn, Jakobi tn 12, Jakobi tn 13 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Rapla maakond, Rapla vald, Ülejõe küla, Kruusa tee 1
- Registered: 2005-11-24
- VAT no.: EE101049397
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- LM Invest OÜ30.99%
- Lembit Makstin100.00%
- Osaühing Cardik20.97%
- Kaido Kaup100.00%
- AMANBIR OÜ17.06%
- Svetlana Aleksejeva100.00%
Beneficial owners
Board (2)
- Kaido Kaup — Juhatuse liige (since 2012-05-31)
- Lembit Makstin — Juhatuse liige (since 2012-05-31)