Kaanoni Investeeringute OÜ
Activity
Kaanoni Investeeringute OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 231.3 k € with 3 employees, ranks #2027 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
231.3 k €
▼ 9.7%YoY
▲ 18×above industry median
Profit
41.3 k €
▼ 26.5%YoY
Profit margin
17.8%
Employees
3
▼ 25.0%YoY
Revenue per employee
77.1 k €
Cost per employee
26.2 k €
Equity
892.8 k €
Growth
Revenue
231.3 k €
▼ 9.7%
1y
▲ 15.5%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
41.3 k €
▼ 26.5%
1y
▼ 12.2%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
3
▼ 25.0%
1y
· 0.0%
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
231.3 k €
Profit trend
41.3 k €
Headcount trend
3
Revenue to profit
Capital structure
- Equity77%
- Liabilities23%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 231.3 k € | ▼ 9.7% | 41.3 k € | 18% | 3 | 77.1 k € | 892.8 k € |
| 2023 | 256.2 k € | ▼ 16.8% | 56.1 k € | 22% | 4 | 64.1 k € | 851.6 k € |
| 2022 | 307.9 k € | ▲ 105% | 70.1 k € | 23% | 3 | 102.6 k € | 795.5 k € |
| 2021 | 150.2 k € | ▼ 4.7% | 60.9 k € | 41% | 3 | 50.1 k € | 725.3 k € |
| 2020 | 157.6 k € | — | 52.2 k € | 33% | 3 | 52.5 k € | 664.4 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Maahaldaja OÜ
- Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Eha tn 6 korteriühistu
- Osaühing Aaloe Kinnisvara
- Ekspra OÜ
- Liimi 1b Holding OÜ
- R1 OÜ
- OÜ Orki
- Pellepokk OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 24
- Registered: 2006-01-13
- VAT no.: EE101020536
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OÜ Kaanon Kinnisvara100.00%
- Omanikukonto: Härmo Haljaste100.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Härmo Haljaste — Juhatuse liige (since 2006-01-13)