Pellepokk OÜ
Activity
Pellepokk OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 230.8 k € with 0 employees, ranks #2032 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
230.8 k €
▼ 9.2%YoY
▲ 18×above industry median
Profit
-90.0 k €
▼ 18.4%YoY
Profit margin
-39.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
20.8 k €
Growth
Revenue
230.8 k €
▼ 9.2%
1y
▲ 9.9%
3y CAGR
▲ 18.6%
5y CAGR
Profit
-90.0 k €
▼ 18.4%
1y
▲ 7.0%
3y CAGR
▼ 0.8%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
230.8 k €
Profit trend
-90.0 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity1%
- Liabilities99%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 230.8 k € | ▼ 9.2% | -90.0 k € | -39% | 0 | — | 20.8 k € |
| 2024 | 254.1 k € | ▼ 18.6% | -76.0 k € | -30% | 0 | — | -189.2 k € |
| 2023 ✓ | 312.0 k € | ▲ 79.2% | -12.6 k € | -4% | 0 | — | -113.2 k € |
| 2022 ✓ | 174.1 k € | ▲ 24.2% | -73.4 k € | -42% | 0 | — | -100.6 k € |
| 2021 ✓ | 140.2 k € | ▲ 42.6% | -99.2 k € | -71% | 0 | — | -27.2 k € |
| 2020 ✓ | 98.3 k € | — | -93.6 k € | -95% | 0 | — | -128.1 k € |
| 2019 ✓ | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- OÜ Orki
- Tallinn, Sõpruse pst 192 korteriühistu
- R1 OÜ
- Osaühing Aaloe Kinnisvara
- Põltsamaa vald, Põltsamaa linn, Eha tn 6 korteriühistu
- Tallinn, Läänemere tee 36 korteriühistu
- Kaanoni Investeeringute OÜ
- NEXTCLINICS Estonia OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 2/4
- Registered: 2016-11-24
- VAT no.: EE102071306
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Colon OÜ90.00%
- Olaf Herman100.00%
- OÜ Van Der Gynth10.00%
- Kaupo Kolsar100.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Kaupo Kolsar — Juhatuse liige (since 2016-11-24)