OÜ ETS Valduse
Activity
OÜ ETS Valduse is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 59.0 k € with 0 employees, ranks #5615 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
59.0 k €
▲ 9.4%YoY
▲ 4.5×above industry median
Profit
2.92 M €
▲ 7267%YoY
Profit margin
4953.4%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
7.01 M €
Growth
Revenue
59.0 k €
▲ 9.4%
1y
▲ 13.4%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
2.92 M €
▲ 7267%
1y
▲ 361%
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
59.0 k €
Profit trend
2.92 M €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 ✓ | 59.0 k € | ▲ 9.4% | 2.92 M € | 4953% | 0 | — | 7.01 M € |
| 2023 | 54.0 k € | ▲ 0.6% | 39.7 k € | 74% | 0 | — | 2.13 M € |
| 2022 | 53.6 k € | ▲ 32.4% | 42.3 k € | 79% | 0 | — | 2.19 M € |
| 2021 | 40.5 k € | ▼ 6.7% | 29.9 k € | 74% | 0 | — | 2.15 M € |
| 2020 | 43.4 k € | — | 4.3 k € | 10% | 0 | — | 2.12 M € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Kadakas Kinnisvara OÜ
- Tatari Maja OÜ
- ZSL Project OÜ
- Aprill Mittetulundusühing
- Tallinn, Ehitajate tee 111 korteriühistu
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Oru tn 2 korteriühistu
- Kulnor OÜ
- Elva vald, Ulila alevik, Kesk tn 12, Kesk tn 14 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Läike tn 14
- Registered: 2006-11-24
- VAT no.: EE101488123
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- TELLURIID OÜ89.16%
- Urmas Hiie51.13%
- Küllike Lilienberg30.63%
- Jaan Hiie18.25%
- Küllike Lilienberg10.84%
Beneficial owners
Board (2)
- Küllike Lilienberg — Juhatuse liige (since 2006-11-24)
- Urmas Hiie — Juhatuse liige (since 2006-11-24)