VETE Ettevõtted OÜ
Activity
VETE Ettevõtted OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Annual revenue stands at 135.0 k € with 0 employees, ranks #2987 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
135.0 k €
▲ 35.2%YoY
▲ 10×above industry median
Profit
54.4 k €
▲ 298%YoY
Profit margin
40.3%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
121.5 k €
Growth
Revenue
135.0 k €
▲ 35.2%
1y
▲ 3.7%
3y CAGR
▲ 9.8%
5y CAGR
Profit
54.4 k €
▲ 298%
1y
▼ 1.2%
3y CAGR
▼ 2.4%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
135.0 k €
Profit trend
54.4 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity89%
- Liabilities11%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.0 k € | ▲ 35.2% | 54.4 k € | 40% | 0 | — | 121.5 k € |
| 2024 | 99.9 k € | ▲ 3.1% | 13.7 k € | 14% | 0 | — | 97.1 k € |
| 2023 | 96.9 k € | ▼ 19.9% | 47.7 k € | 49% | 0 | — | 183.4 k € |
| 2022 | 121.0 k € | ▲ 18.0% | 56.5 k € | 47% | 0 | — | 175.7 k € |
| 2021 | 102.6 k € | ▲ 21.1% | 68.5 k € | 67% | 0 | — | 159.2 k € |
| 2020 | 84.7 k € | — | 61.3 k € | 72% | 0 | — | 130.8 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- osaühing ABC Saare
- JALD Kinnisvara OÜ
- Blueshouse Investments OÜ
- OÜ Hinnu Farming
- Tallinn, Õismäe tee 185 // 187 korteriühistu
- ZERO Media OÜ
- Repa OÜ
- Tallinn, J. Sütiste tee 19a korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Järva maakond, Järva vald, Roosna küla, Männimäe
- Registered: 2011-06-09
- VAT no.: EE101506571
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Vello Teor — Juhatuse liige (since 2011-06-09)