GREENWAY OÜ
Activity
GREENWAY OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 97.1 k € with 0 employees, ranks #3845 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
97.1 k €
▼ 35.4%YoY
▲ 7.4×above industry median
Profit
439.9 k €
▲ 9115%YoY
Profit margin
453.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
751.2 k €
Growth
Revenue
97.1 k €
▼ 35.4%
1y
▲ 17.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
439.9 k €
▲ 9115%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
97.1 k €
Profit trend
439.9 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity100%
- Liabilities0%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97.1 k € | ▼ 35.4% | 439.9 k € | 453% | 0 | — | 751.2 k € |
| 2023 | 150.3 k € | ▲ 5.6% | -4.9 k € | -3% | 0 | — | 311.4 k € |
| 2022 | 142.3 k € | ▲ 139% | 37.8 k € | 27% | 0 | — | 316.2 k € |
| 2021 | 59.6 k € | ▼ 24.7% | -3.1 k € | -5% | 0 | — | 283.4 k € |
| 2020 | 79.1 k € | — | 10.4 k € | 13% | 0 | — | 286.5 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- osaühing ABC Haldus
- Jõelähtme vald, Loo alevik, Loopargi tee 3 korteriühistu
- Kohtla-Järve linn, Ahtme mnt 53 korteriühistu
- Osaühing SILSARE
- Finantsgrupp AUK OÜ
- OÜ Lääne-Nigula Hooldekodud
- Mäerehe OÜ
- MUZ-MUZ OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Meremärgi tee 10
- Registered: 2014-06-09
- VAT no.: EE102401484
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Kristo Leht — Juhatuse liige (since 2014-06-09)