Mäerehe OÜ
Activity
Mäerehe OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused” (EMTAK 68329). Annual revenue stands at 97.0 k € with 1 employees, ranks #3849 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
97.0 k €
▼ 18.3%YoY
▲ 7.4×above industry median
Profit
38.8 k €
▲ 364%YoY
Profit margin
40.0%
Employees
1
· 0.0%YoY
Revenue per employee
97.0 k €
Cost per employee
12.6 k €
Equity
171.8 k €
Growth
Revenue
97.0 k €
▼ 18.3%
1y
▼ 24.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
38.8 k €
▲ 364%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
1
· 0.0%
1y
▼ 20.6%
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
97.0 k €
Profit trend
38.8 k €
Headcount trend
1
Revenue to profit
Capital structure
- Equity95%
- Liabilities5%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 97.0 k € | ▼ 18.3% | 38.8 k € | 40% | 1 | 97.0 k € | 171.8 k € |
| 2023 | 118.7 k € | ▼ 38.1% | -14.7 k € | -12% | 1 | 118.7 k € | 133.0 k € |
| 2022 | 191.6 k € | ▼ 15.8% | 14.4 k € | 7% | 3 | 63.9 k € | 147.7 k € |
| 2021 | 227.6 k € | ▼ 17.1% | -12.8 k € | -6% | 2 | 113.8 k € | 133.4 k € |
| 2020 | 274.4 k € | — | -76.1 k € | -28% | 6 | 45.7 k € | 146.2 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Finantsgrupp AUK OÜ
- Kohtla-Järve linn, Ahtme mnt 53 korteriühistu
- Jõelähtme vald, Loo alevik, Loopargi tee 3 korteriühistu
- GREENWAY OÜ
- osaühing ABC Haldus
- Osaühing Orlean
- Osaühing Viitmaa IPF
- Osaühing SILSARE
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Lääne maakond, Haapsalu linn, Lannuste küla, Mäerehe
- Registered: 2016-01-25
- VAT no.: EE101869577
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Ivar Roosi — Juhatuse liige (since 2024-06-07)