Tanree OÜ
Activity
Tanree OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 55.3 k € with 0 employees, ranks #5897 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
55.3 k €
▼ 31.1%YoY
▲ 4.2×above industry median
Profit
2.2 k €
▲ 153%YoY
Profit margin
3.9%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
114.2 k €
Growth
Revenue
55.3 k €
▼ 31.1%
1y
▲ 15.3%
3y CAGR
▼ 27.9%
5y CAGR
Profit
2.2 k €
▲ 153%
1y
▼ 43.0%
3y CAGR
▼ 46.8%
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
55.3 k €
Profit trend
2.2 k €
Headcount trend
0
Revenue to profit
Capital structure
- Equity96%
- Liabilities4%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 55.3 k € | ▼ 31.1% | 2.2 k € | 4% | 0 | — | 114.2 k € |
| 2024 | 80.1 k € | ▲ 104% | -4.1 k € | -5% | 0 | — | 112.0 k € |
| 2023 | 39.3 k € | ▲ 8.9% | 11.2 k € | 29% | 0 | — | 116.1 k € |
| 2022 | 36.1 k € | ▼ 80.5% | 11.7 k € | 32% | 0 | — | 104.9 k € |
| 2021 | 184.9 k € | ▼ 34.8% | 30.6 k € | 17% | 0 | — | 93.2 k € |
| 2020 | 283.6 k € | — | 50.6 k € | 18% | 0 | — | 62.6 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Estate Invest Group OÜ
- Jõhvi vald, Jõhvi linn, Veski tn 11, Veski tn 11a korteriühistu
- Viimsi vald, Haabneeme alevik, Mereranna tee 6 korteriühistu
- Harku vald, Tabasalu alevik, Kase tn 2 korteriühistu
- Narva linn, Võidu prospekt 14 korteriühistu
- KV Vahenduse OÜ
- Tartu linn, Ujula tn 1 korteriühistu
- Narva linn, Rakvere tn 20, Rakvere tn 20a, Rakvere tn 20b, Rakvere tn 20c korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kesk tn 19
- Registered: 2015-04-15
- VAT no.: EE101894225
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (1)
- Tanel Suluste — Juhatuse liige (since 2015-04-15)