Nordic Engineering Group OÜ
Activity
Nordic Engineering Group OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 63.5 k € with 0 employees, ranks #5321 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
63.5 k €
▼ 33.6%YoY
▲ 4.9×above industry median
Profit
-2.5 k €
▼ 1014%YoY
Profit margin
-3.9%
Employees
0
▼ 100%YoY
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
19.1 k €
Growth
Revenue
63.5 k €
▼ 33.6%
1y
▼ 15.7%
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-2.5 k €
▼ 1014%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
▼ 100%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
63.5 k €
Profit trend
-2.5 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity65%
- Liabilities35%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.5 k € | ▼ 33.6% | -2.5 k € | -4% | 0 | — | 19.1 k € |
| 2023 | 95.6 k € | ▼ 10.4% | 270 € | 0% | 1 | 95.6 k € | 21.5 k € |
| 2022 | 106.7 k € | ▲ 0.5% | 1.1 k € | 1% | 2 | 53.3 k € | 21.3 k € |
| 2021 | 106.2 k € | ▲ 10.2% | 4.4 k € | 4% | 1 | 106.2 k € | 17.7 k € |
| 2020 | 96.4 k € | — | 73 € | 0% | 1 | 96.4 k € | 13.3 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- NOJU Kinnisvara Osaühing
- Qlin OÜ
- Tartu linn, Ilmatsalu tn 50 korteriühistu
- Tallinn, Suur-Ameerika tn 37 korteriühistu
- Paide linn, Ristiku tn 10 korteriühistu
- OSAÜHING GIZA
- Viimsi vald, Haabneeme alevik, Mereranna tee 2 korteriühistu
- KEKbeauty OÜ
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e
- Registered: 2016-04-01
- VAT no.: EE101867003
- View in Business Register
Shareholders
Beneficial owners
Board (2)
- Kait Kurvits — Juhatuse liige (since 2016-04-01)
- Karel Truu — Juhatuse liige (since 2016-04-01)