Tuukri arenduse OÜ
Activity
Tuukri arenduse OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 4.8 k € with 0 employees, ranks #22237 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
4.8 k €
▼ 92.8%YoY
▼ 2.7×below industry median
Profit
-8.7 k €
▲ 85.6%YoY
Profit margin
-182.0%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
47.3 k €
Growth
Revenue
4.8 k €
▼ 92.8%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-8.7 k €
▲ 85.6%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
4.8 k €
Profit trend
-8.7 k €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity8%
- Liabilities92%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.8 k € | ▼ 92.8% | -8.7 k € | -182% | 0 | — | 47.3 k € |
| 2023 | 65.7 k € | ▼ 2.5% | -60.3 k € | -92% | 0 | — | 56.0 k € |
| 2022 | 67.3 k € | — | 113.8 k € | 169% | 0 | — | 116.3 k € |
Similar companies
- OÜ HILLSIDE HORSE
- Türi vald, Väätsa alevik, Aia tn 1 korteriühistu
- Kinnisvarabüroo Toom OÜ
- Tallinn, Komeedi tn 18 korteriühistu
- Rakvere linn, Tartu tn 11 korteriühistu
- Lääne-Nigula vald, Rõude küla, Siimu tee 6 korteriühistu
- Tallinn, Mooni tn 12 korteriühistu
- Tallinn, Kaera tn 19 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 51a
- Registered: 2021-11-08
- VAT no.: EE102463590
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- Thorhold OÜ100.00%
- Ingeri Luik-Tamme50.00%
- Martin Tamme50.00%
Beneficial owners
Board (1)
- Martin Tamme — Juhatuse liige (since 2021-11-08)