Türi vald, Väätsa alevik, Aia tn 1 korteriühistu
Activity
Türi vald, Väätsa alevik, Aia tn 1 korteriühistu is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Annual revenue stands at 4.8 k € with 0 employees, ranks #22236 of 32,066 in real estate.
Overview (2025)
Revenue
4.8 k €
▲ 446%YoY
▼ 2.7×below industry median
Profit
-22 €
▼ 105%YoY
Profit margin
-0.5%
Employees
0
—
Revenue per employee
—
Cost per employee
—
Equity
3.0 k €
Growth
Revenue
4.8 k €
▲ 446%
1y
▲ 87.9%
3y CAGR
▲ 41.8%
5y CAGR
Profit
-22 €
▼ 105%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
0
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
4.8 k €
Profit trend
-22 €
Headcount trend
0
Capital structure
- Equity11%
- Liabilities89%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.8 k € | ▲ 446% | -22 € | -0% | 0 | — | 3.0 k € |
| 2024 | 872 € | ▲ 4.9% | 461 € | 53% | 0 | — | 3.1 k € |
| 2023 | 831 € | ▲ 15.9% | 180 € | 22% | 0 | — | 2.6 k € |
| 2022 | 717 € | ▼ 15.6% | 162 € | 23% | 0 | — | 2.4 k € |
| 2021 | 850 € | ▲ 2.5% | -411 € | -48% | 0 | — | 2.3 k € |
| 2020 | 829 € | — | 90 € | 11% | 0 | — | 2.7 k € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Similar companies
- Tuukri arenduse OÜ
- Lääne-Nigula vald, Rõude küla, Siimu tee 6 korteriühistu
- Tallinn, Komeedi tn 18 korteriühistu
- OÜ HILLSIDE HORSE
- Kinnisvarabüroo Toom OÜ
- Rakvere linn, Tartu tn 11 korteriühistu
- Viimsi vald, Äigrumäe küla, Kure tee 2 korteriühistu
- Rõuge vald, Saru küla, Hõbekuuse korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Registered: 1999-02-05
- View in Business Register
Beneficial owners
No beneficial owners reported, or the company is exempt.
Board (1)
- Eve Orlovski — Juhatuse liige (since 2024-05-09)