Oma Korterid OÜ
Activity
Oma Korterid OÜ is a micro enterprise in real estate, with declared activity “Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Annual revenue stands at 186.9 k € with 1 employees, ranks #2368 of 32,066 in real estate.
Overview (2024)
Revenue
186.9 k €
▲ 238%YoY
▲ 14×above industry median
Profit
-115.4 k €
▲ 39.0%YoY
Profit margin
-61.8%
Employees
1
—
Revenue per employee
186.9 k €
Cost per employee
10.7 k €
Equity
-306.0 k €
Growth
Revenue
186.9 k €
▲ 238%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Profit
-115.4 k €
▲ 39.0%
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Employees
1
—
1y
—
3y CAGR
—
5y CAGR
Trends
Revenue trend
186.9 k €
Profit trend
-115.4 k €
Headcount trend
1
Capital structure
- Equity0%
- Liabilities100%
Financials
| Year | Revenue | Growth | Profit | Margin | Employees | Revenue per employee | Equity |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 186.9 k € | ▲ 238% | -115.4 k € | -62% | 1 | 186.9 k € | -306.0 k € |
| 2023 | 55.3 k € | — | -189.3 k € | -342% | 0 | — | -190.6 k € |
| 2022 | 0 € | — | -3.7 k € | — | 0 | — | -1.2 k € |
Similar companies
- OÜ Citypro
- Osaühing Ardis Konsultatsioonid
- Eesti Terasetööstuse company OÜ
- Tallinn, Õismäe tee 12 // 14 // 16 korteriühistu
- Hepatica Maja OÜ
- Jakobi Varad OÜ
- BPP Eesti OÜ
- Tallinn, Paasiku tn 4 korteriühistu
Official announcements
View announcements on Ametlikud Teadaanded →
Court rulings
Search court rulings on Riigi Teataja →
General info
- Address: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 105
- Registered: 2021-12-31
- VAT no.: EE102449996
- View in Business Register
Shareholders
Ownership chain
- OÜ Oma Grupp50.00%
- Tiit Kuuli100.00%
- Koit Uus100.00%
Beneficial owners
Board (2)
- Allar Lauring — Juhatuse liige (since 2021-12-31)
- Külli Tapupere — Juhatuse liige (since 2021-12-31)